Η εταιρεία ΠΡΟΜΑΚ Α.Ε έλαβε ενίσχυση από το επιχειρησιακό πρόγραμμα της Περιφέρειας Αττικής με τίτλο "Ενίσχυση μικρών και πολύ μικρών επιχειρήσεων που επλήγησαν από την πανδημία Covid-19 στην Αττική" στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος "Αττική 2014-2020"
Η εταιρεία ΠΡΟΜΑΚ Α.Ε ενισχύθηκε μέσω της δράσης "Επιδότηση Τόκων Υφιστάμενων Δανείων Μικρών και Μεσαίων Επιχειρήσεων πληττόμενων από τα μέτρα για την αντιμετώπιση της πανδημίας του ιού COVID-19"